Świt Baranowo 2:2 ALDO Bartnik Myszyniec
Narew 1962 Ostrołęka 0:1 Mławianka II Mława

Statystyki drużyny

Aktualności

GUKS - Orz 8:3 w meczu sparingowym

• autor: pato_7, 2011-02-13 18:13

W meczu sparingowym GUKS Krasnosielc pokonał ekipę A- klasowego Orza Goworowo 8:3 (3:2)

Bramki dla naszej drużyny: Tomasz Urbański, Kazimierz Jastrzębski, Kamil Banasiak x3, Jakub Faderewski, Piotr Piotrowski x2.

Pierwszą połowę zaczeliśmy od ataków, i wysokiej gry pressingiem, strzał z dystansu Szymona Mikulaka minął bramkę. Po kilku z kolei rzutach rożnych najpierw strzał głową Tomka Rogali minął bramkę obok słupka, a uderzenie głową Kuby Faderewskiego przeleciało nad poprzeczką. Następnie Mateusz Szczepański w dobrej sytuacji trafił w poprzeczkę. W końcu dopięliśmy celu piłka trafia na 16 m do Tomasza Urbańskiego który strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi Orza. Prowadzenie trochę nas uśpiło kontratak rywali i mamy remis,następnie rzut wolny sprzed naszego pola karnego dziura w  murze i jest już 1:2. Po tej bramce nasza odpowiedź była natychmiastowa długie podanie Urbańskiego do Kazika i 2:2, Na przerwę schodziliśmy prowadząc- strzał po nogach bramkarza Kamila Banasiaka. W drugiej połowie obraz  gry się nie zmienił i to Guks miał jeszcze wyraźniejszą przewagę. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka spada na nogę Fadera, mocny strzał w okienko- bramkarz bez szans. Następnie strzał Piotrowskiego broni bramkarz Orza, ale przy dobitce Kamila był już bezradny, Bramka na 6:2 to sprytne podanie Urbańskiego do Piotrka, sytuacja sam na sam i pewny strzał po ziemi. Rywale odpowiadają składną akcją i precyzyjnym strzałem po ziemi, Jednak ostatnie akcje to dominacja Krasnosielczan którzy strzelają jeszcze 2 bramki autorstwa Piotrowskiego i Banasiaka. Drużyna w dzisiejszym meczu zaprezentowała się naprawdę dobrze, szkoda tylko nie wykorzystanych wszystkich sytauacji. Warto pochwalić naszych bocznych pomocników  z którymi nie radzili sobie gracze z Goworowa.