GUKS KRASNOSIELC - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Witamy na stronie internetowej klubu GUKS Krasnosielc :)
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • ALDO Bartnik Myszyniec - Żak Szreńsk 3:1
  • GKS Łyse - Korona Karolinowo 5:5
  • KS Wąsewo - Świt Baranowo 1:3
  • GUKS KRASNOSIELC - GKS Pokrzywnica 1:0
  • Orzeł Sypniewo - Narew 1962 Ostrołęka 1:3
  • Gladiator Słoszewo - KS Pniewo 2004 13:0
  • FC 2012 Różan - Mławianka II Mława 2:4
  •        

Tabela ligowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
ALDO Bartnik Myszyniec 3:1 Żak Szreńsk
GKS Łyse 5:5 Korona Karolinowo
KS Wąsewo 1:3 Świt Baranowo
GUKS KRASNOSIELC 1:0 GKS Pokrzywnica
Orzeł Sypniewo 1:3 Narew 1962 Ostrołęka
Gladiator Słoszewo 13:0 KS Pniewo 2004
FC 2012 Różan 2:4 Mławianka II Mława

Statystyki drużyny

Aktualności

Znamy terminarz na nowy sezon!

  • autor: pato_7, 2019-07-05 16:26

Zmagania w A klasie rozpoczniemy od domowego meczu z Borutą Kuczbork (18 sierpnia). Kolejnymi ważnymi datami rundy jesiennej będą mecze derbowe w 7 kolejce w Karniewie z Pełtą i w 9 kolejce w Sypniewie z Orłem. Rundę jesienną zakończymy wyjazdowym meczem w Wąsewie (9-10 listopada)

Ogólnie na Błoniach rozegramy 7 spotkań ligowych - już dziś zapraszamy na stadion!

Zachęcam do zapoznania się z całym terminarzem  który jest w rozwinięciu newsa :)

Sparingi:
28 lipca - Gryf Kownaty Żędowe - GUKS 
3/4 sierpnia Orzyc Chorzele - GUKS (miejsce do ustalenia)
11 sierpnia Orz Goworowo - GUKS (miejsce do ustalenia)
 
 Kolejka 1 - 17-18 sierpnia
Wymakracz Długosiodło - Bartnik Myszyniec
Wkra Radzanów - Błękitni Raciąż
GUKS Krasnosielc - Boruta Kuczbork
Rzekunianka Rzekuń - KS Wąsewo
Pełta Karniewo - Korona Karolinowo
Orzyc Chorzele - Konopianka Konopki
Orzeł Sypniewo - Wkra Sochocin
 
 Kolejka 2 - 24-25 sierpnia
Bartnik Myszyniec - Wkra Sochocin
Konopianka Konopki - Orzeł Sypniewo
Korona Karolinowo - Orzyc Chorzele
KS Wąsewo - Pełta Karniewo
Boruta Kuczbork - Rzekunianka Rzekuń
Błękitni Raciąż - GUKS Krasnosielc
Wymakracz Długosiodło - Wkra Radzanów
 
 Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września
Wkra Radzanów - Bartnik Myszyniec
GUKS Krasnosielc - Wymakracz Długosiodło
Rzekunianka Rzekuń - Błękitni Raciąż
Pełta Karniewo - Boruta Kuczbork
Orzyc Chorzele - KS Wąsewo
Orzeł Sypniewo - Korona Karolinowo
Wkra Sochocin - Konopianka Konopki
 
 Kolejka 4 - 7-8 września
Bartnik Myszyniec - Konopianka Konopki
Korona Karolinowo - Wkra Sochocin
KS Wąsewo - Orzeł Sypniewo
Boruta Kuczbork - Orzyc Chorzele
Błękitni Raciąż - Pełta Karniewo
Wymakracz Długosiodło - Rzekunianka Rzekuń
Wkra Radzanów - GUKS Krasnosielc
 
 Kolejka 5 - 14-15 września
GUKS Krasnosielc - Bartnik Myszyniec
Rzekunianka Rzekuń - Wkra Radzanów
Pełta Karniewo - Wymakracz Długosiodło
Orzyc Chorzele - Błękitni Raciąż
Orzeł Sypniewo - Boruta Kuczbork
Wkra Sochocin - KS Wąsewo
Konopianka Konopki - Korona Karolinowo
 
 Kolejka 6 - 21-22 września
Bartnik Myszyniec - Korona Karolinowo
KS Wąsewo - Konopianka Konopki
Boruta Kuczbork - Wkra Sochocin
Błękitni Raciąż - Orzeł Sypniewo
Wymakracz Długosiodło - Orzyc Chorzele
Wkra Radzanów - Pełta Karniewo
GUKS Krasnosielc - Rzekunianka Rzekuń
 
 Kolejka 7 - 28-29 września
Rzekunianka Rzekuń - Bartnik Myszyniec
Pełta Karniewo - GUKS Krasnosielc
Orzyc Chorzele - Wkra Radzanów
Orzeł Sypniewo - Wymakracz Długosiodło
Wkra Sochocin - Błękitni Raciąż
Konopianka Konopki - Boruta Kuczbork
Korona Karolinowo - KS Wąsewo
 
 Kolejka 8 - 5-6 października
Bartnik Myszyniec - KS Wąsewo
Boruta Kuczbork - Korona Karolinowo
Błękitni Raciąż - Konopianka Konopki
Wymakracz Długosiodło - Wkra Sochocin
Wkra Radzanów - Orzeł Sypniewo
GUKS Krasnosielc - Orzyc Chorzele
Rzekunianka Rzekuń - Pełta Karniewo
 
 Kolejka 9 - 12-13 października
Pełta Karniewo - Bartnik Myszyniec
Orzyc Chorzele - Rzekunianka Rzekuń
Orzeł Sypniewo - GUKS Krasnosielc
Wkra Sochocin - Wkra Radzanów
Konopianka Konopki - Wymakracz Długosiodło
Korona Karolinowo - Błękitni Raciąż
KS Wąsewo - Boruta Kuczbork
 
 Kolejka 10 - 19-20 października
Bartnik Myszyniec - Boruta Kuczbork
Błękitni Raciąż - KS Wąsewo
Wymakracz Długosiodło - Korona Karolinowo
Wkra Radzanów - Konopianka Konopki
GUKS Krasnosielc - Wkra Sochocin
Rzekunianka Rzekuń - Orzeł Sypniewo
Pełta Karniewo - Orzyc Chorzele
 
 Kolejka 11 - 26-27 października
Orzyc Chorzele - Bartnik Myszyniec
Orzeł Sypniewo - Pełta Karniewo
Wkra Sochocin - Rzekunianka Rzekuń
Konopianka Konopki - GUKS Krasnosielc
Korona Karolinowo - Wkra Radzanów
KS Wąsewo - Wymakracz Długosiodło
Boruta Kuczbork - Błękitni Raciąż
 
 Kolejka 12 - 2-3 listopada
Bartnik Myszyniec - Błękitni Raciąż
Wymakracz Długosiodło - Boruta Kuczbork
Wkra Radzanów - KS Wąsewo
GUKS Krasnosielc - Korona Karolinowo
Rzekunianka Rzekuń - Konopianka Konopki
Pełta Karniewo - Wkra Sochocin
Orzyc Chorzele - Orzeł Sypniewo
 
 Kolejka 13 - 9-10 listopada
Orzeł Sypniewo - Bartnik Myszyniec
Wkra Sochocin - Orzyc Chorzele
Konopianka Konopki - Pełta Karniewo
Korona Karolinowo - Rzekunianka Rzekuń
KS Wąsewo - GUKS Krasnosielc
Boruta Kuczbork - Wkra Radzanów
Błękitni Raciąż - Wymakracz Długosiodło

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [725]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

GUKS KRASNOSIELCGKS Pokrzywnica
GUKS KRASNOSIELC 1:0 GKS Pokrzywnica
2023-11-12, 13:00:00
    relacja »

Treningi

TRENINGI:

WTOREK GODZ. 19.00

(Błonie)

CZWARTEK GODZ. 19.00

(Błonie)

 

Najnowsza galeria

GUKS vs UKS AP Ostrów Trampkarze u-14
Ładowanie...

Losowa galeria

GUKS vs Pełta - Trampkarze U-14
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Zegar

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 6 gości

dzisiaj: 114, wczoraj: 2442
ogółem: 2 136 657

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka