GKS MAX ROL Andrzejewo 6:3 Korona II Ostrołęka
Wymakracz Długosiodło 5:0 Iskra Zaręby Kościelne

3 punkty dla Pniewa

• autor: pato_7, 2014-09-15 20:57

KS PNIEWO - GUKS KRASNOSIELC 3:1 (0:0)

bramka: P Milewski 81'

Niestety nie udało się zdobyć kolejnych 3 punktów w meczach wyjazdowych, do przerwy był bezbramkowy remis z lekką naszą przewagą, po przerwie gra się posypała i groźniejszą drużyną byli gospodarze, dokumentując to zdobyciem 3 bramek.

Od początku meczu częściej przy piłce był Nasz zespół, jednak ciężko było przebić się pod bramkę przeciwników, kilka stałych fragmentów gry i dalekie wrzuty z autu po tych sytuacjach było groźnie pod bramką gospodarzy. W 15' celnie główkuje Kamil Załęski lecz trafia w środek bramki, kilka minut później z przed pola karnego z woleja uderza Urbański, z kłopotami i"na raty" piłkę chwyta bramkarz. W 30' dobrego dośrodkowania nie wykorzystuje Pajewski uderzając głową obok bramki. Pod koniec pierwszej połowy dostaliśmy ostrzeżenie od pniewian, dwukrotnie prawą stroną urwał się zawodnik KS-u za pierwszym razem uderzył wysoko nad poprzeczką natomiast w drugiej dogodnej sytuacji wycofał piłkę na 10 metr gdzie czekał dobrze ustawiony kolega, na szczęście strzał był zbyt lekki żeby pokonać Milewskiego.

Po przerwie do ataku ruszyli gospodarze, najpierw strzał z przed pola karnego minął Nasz dalszy słupek o niecałe 0,5 metra, następnie oko w oko z Milewskim stanął napastnik Pniewa, pojedynek ten przegrał - dobrze na przedpolu zachował się Adam Milewski skracając kąt. Próbował odpowiedzieć Urbański, jednak jego strzał powędrował nad poprzeczką. Około 60' tracimy bramkę. Rajd napastnika kończy się precyzyjnym uderzeniem w długi róg, piłka po drodze odbija się od słupka nie dając szans na skuteczną interwencję Milewskiemu. 2 minuty później jest już 2:0. Sędzia dopatrzył się rzekomego przewinienia Przemka Milewskiego na wbiegającym zawodniku, sytuacja miała miejsce w polu karnym, więc arbiter wskazał na 11 metr. Pewny strzał do siatki i sytuacja robi się nie ciekawa. 5 minut później wyborną szansę na gola marnuje Urbański uderzając z 2 metrów nieczysto trafia w piłkę a tą spokojnie łapie bramkarz. W 75' jest po meczu. Uderzenie z rzutu wolnego paruje Milewski, jednak kryjący przysypiają i z dobitką zdążył jeden z zawodników. Do końca staramy się atakować, gola udaje się zdobyć na 10 minut przed końcem. Kamil Załęski ładnie zagrywa nad obrońcą a soczystym wolejem popisuje się "Roger", piłka po drodze odbija się od słupka i bramkarz Pniewa jest bez szans. Do końca staramy się atakować, ale już nie wiele dobrego z tego wychodzi, ponieważ mądrze bronili się nasi przeciwnicy.