Świt Baranowo 2:2 ALDO Bartnik Myszyniec
Narew 1962 Ostrołęka 0:1 Mławianka II Mława

Statystyki drużyny

Aktualności

Orzeł Sypniewo- GUKS Krasnosielc 4:0 (0:0)

• autor: nurisahin, 2013-08-05 14:38

Niezbyt dobrze wypadliśmy w pierwszym meczu sparingowym. Przede wszystkim koncepcją było wybiegać spotkanie i dlatego od początku graliśmy wysokim pressingiem. W pierwszej połowie kilkakrotnie zagroziliśmy bramce Orła i powinniśmy coś "kujnąć"...  Najbliżej strzelenia bramki był dwukrotnie Urbański, raz bramkarz z największym trudem zbił piłkę na rożny, a za drugim razem odbiła się od poprzeczki. W trzeciej dogodnej sytuacji Pajewski dobijał strzał Urbańskiego i trafił w twarz goalkeepera Sypniewskiego. Dobrym strzałem z dystansu popisał się także Majewski, ale bramkarz końcami palców sparował piłkę na korner. Starczyło Nam sił do 70 minuty (2 rezerwowych). Przez nie całe 20 minut daliśmy wbić sobie 4 gole. Najpierw długa prostopadła piłka mija naszych stoperów i napastnik trafia na 1:0,  później bramka ze spalonego uznana przez sędziego, (nie mielibyśmy żalu do sędziego gdyby nie zatrzymał naszej akcji niby spalonym 5 minut wcześniej...) Następnie błąd Rogali i zawodnik wychodzi sam na sam i 3:0. Ostatnia bramka to mocny strzał z wolnego pod poprzeczkę i Liszewski nie sięga piłki.

Jest to pierwszy mecz na trawie od majowego spotkania z Zatorami. Paru chłopaków od tamtego czasu nie biegało tak intensywnie. Każdy na pewno wybiegał to spotkanie i w następnych spotkaniach może być tylko lepiej. Gdybyśmy wykorzystali swoje okazje wynik mógłby być inny, lecz zimny prysznic na pewno się przyda na nasze gorące głowy :)

skład: LISZEWSKI- FADEREWSKI MAJEWSKI ROGALA PICHAŁA, GAJEK URBAŃSKI MIKULAK KURZYŃSKI MILEWSKI P. PAJEWSKI

grali: BOJARSKI GRABOWSKI.

TRENING: WTOREK SZTUCZNE, CZWARTEK BŁONIA, O 19:00