ALDO Bartnik Myszyniec 0:2 Mławianka II Mława

Statystyki drużyny

Aktualności

Makowianka - GUKS. Porażka w sparingu.

• autor: pato_7, 2011-08-06 22:17

W trzecim meczu sparingowym, w okrojonym i przemeblowanym składzie udaliśmy się do Makowa Mazowieckiego na sparing z 6 drużyną poprzedniego sezonu Ligi okręgowej.

Makowianka Maków Maz 6:1 (1:1) GUKS Krasnosielc

Od początku to Maków był stroną dominującą w tym meczu i po około 10' po strzale w środek bramki objął prowadzenie. W kolejnych minutach gra toczyła się w środku boiska, a pod koniec pierwszej połowy do wyrównania strzałem głową doprowadził Tomasz Szewczak (dobrym dośrodkowaniem popisał się Tomasz Urbański). Na przerwę schodziliśmy przy wyniku 1:1.

W drugiej połowie w 55' sędzia podejmuje kontrowersyjną decyzję i dyktuje rzut karny dla gospodarzy. Krzysiek Krawczyk broni strzał z wapna, ale po zamieszaniu w naszym polu karnym zawodnik Makowianki strzela do siatki. Niestety przy obronie silnego strzału Krzysiek doznał kontuzji i musiał opuścić boisko. W bramce stanął ''pożyczony'' młody zawodnik Makowianki. Niestety brak możliwości zmian w naszym zespole zrobił swoje i od 60 min do końca meczu straciliśmy jeszcze 4 bramki, nie zagrażając poważnie bramce przeciwnika..

Jest okres wakacyjny i kolejny raz jedziemy na sparing w ''11''(w tym 3 testowanych graczy). Pierwsze połowy jeszcze jakoś wyglądają ale drugie 45min możemy spisać na straty ponieważ brakuje zmian. Nie da się nawiązać walki z wyżej notowanym przeciwnikiem grając tak wąską kadrą !

Skład: Krawczyk- Maluchnik A, Oleksy, Rogala, Mikulak B,- Szewczak, Urbański, Gajek, Pichała, Nadwodny- Szczepański.