GUKS KRASNOSIELC - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na stronie internetowej klubu GUKS Krasnosielc :)
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GKS MAX ROL Andrzejewo - Orz Goworowo 6:1
  • GUKS KRASNOSIELC - Wymakracz Długosiodło 2:2
  • ULKS Ołdaki - KS Pniewo 2004 3:2
  • Korona II Ostrołęka - FC 2012 Różan 15:0
  • MZKS Narew 1962 Ostrołęka - Iskra Zaręby Kościelne 9:0
  • WKS Mystkówiec - GLKS Lelis 4:0
  •        

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
WKS Mystkówiec - GKS MAX ROL Andrzejewo
GLKS Lelis - MZKS Narew 1962 Ostrołęka
Iskra Zaręby Kościelne - Korona II Ostrołęka
FC 2012 Różan - ULKS Ołdaki
KS Pniewo 2004 - GUKS KRASNOSIELC
Wymakracz Długosiodło - Orz Goworowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
GKS MAX ROL Andrzejewo 6:1 Orz Goworowo
GUKS KRASNOSIELC 2:2 Wymakracz Długosiodło
ULKS Ołdaki 3:2 KS Pniewo 2004
Korona II Ostrołęka 15:0 FC 2012 Różan
MZKS Narew 1962 Ostrołęka 9:0 Iskra Zaręby Kościelne
WKS Mystkówiec 4:0 GLKS Lelis

Statystyki drużyny

Kadra Seniorzy

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Czarkowski Jakub bramkarz 12 0 0 0 0 0 1080 90
2. Milewski Adam bramkarz 6 0 0 0 0 0 540 90
3. Dudek Mateusz obrońca 8 0 0 0 0 0 89 12
4. Wronowski Damian obrońca 14 0 0 0 0 0 1081 78
5. Rogala Tomasz obrońca 10 1 0 0 2 0 892 90
6. Grabowski Adam obrońca 5 1 0 0 1 0 316 64
7. Majewski Adrian obrońca 12 0 1 0 4 0 866 73
8. Włodarski Filip obrońca 4 0 1 0 0 0 360 90
9. Wnuk Adrian obrońca 17 1 0 0 5 0 1456 86
10. Chełchowski Sławomir obrońca/pomocnik 18 1 1 0 2 0 1620 90
11. Włodarski Rafał obrońca/pomocnik 9 1 1 0 0 0 344 39
12. Lipka Michał pomocnik 9 0 0 0 0 0 130 15
13. Jastrzębski Kazimierz pomocnik 14 3 4 0 2 0 980 70
14. Zduńczyk Mateusz pomocnik 13 2 2 0 0 0 615 48
15. Chełchowski Jarosław pomocnik 8 5 4 0 2 0 650 82
16. Kurzyński Sebastian pomocnik 8 1 6 0 0 0 603 76
17. Pragacz Mateusz pomocnik 10 0 0 0 0 0 500 50
18. Milewski Damian pomocnik 12 2 5 0 2 0 914 77
19. Więcek Daniel pomocnik 12 0 0 0 0 0 228 19
20. Pragacz Łukasz pomocnik 19 14 7 0 3 0 1671 88
21. Kuciński Kacper pomocnik 8 0 0 0 0 0 140 18
22. Daliga Dominik pomocnik/napastnik 7 5 1 0 0 0 479 69
23. Milewski Przemysław pomocnik/napastnik 13 9 3 0 1 0 990 77
24. Gadomski Piotr pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Pajewski Krzysztof napastnik 7 2 1 0 0 0 494 71
26. Załęski Kamil napastnik 3 1 0 0 0 0 178 60
27. Budny Sebastian napastnik 17 15 7 0 4 0 1386 82

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Gałązka Grzegorz Trener Trampkarzy - 2000r.
2. Olszewik Tomasz Zarząd GUKS-Prezes
3. Wierzbicki Dariusz Zarząd GUKS-Sekretarz
4. Chełchowski Sławomir Zarząd GUKS-Członek
5. Mackiewicz Kazimierz Zarząd GUKS-Członek
6. Płocharczyk Tomasz opieka medyczna
7. Rogala Tomasz Trener Trampkarzy - 2003r.
8. Arkadiusz Oleksy Trener Seniorów
9. Tomasz Rogala Trener Seniorów

Zawodnicy już nie grający

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. żółta kartka czerwona kartka łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Pichała Czarek obrońca 0 0 0 0 0 0 0
2. Faderewski Jakub obrońca 0 0 0 0 0 0 0
3. Szczepański Mateusz pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
4. Gajek Mateusz obrońca 0 0 0 0 0 0 0
5. Mikulak Szymon obrońca 0 0 0 0 0 0 0
6. Oleksy Arkadiusz obrońca 1 0 0 0 0 90 90
7. Traczyk Jarosław obrońca 0 0 0 0 0 0 0
8. Bojarski Marek pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
9. Szewczak Tomasz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
10. Krawczyk Krzysztof bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
11. Urbański Tomasz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
12. Wierzbicki Dariusz napastnik 0 0 0 0 0 0 0
13. Biedrzycki Arkadiusz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
14. Liszewski Dominik bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
15. Kruszewski Dawid bramkarz 1 0 0 0 0 90 90
16. Sobieraj Rafał pomocnik 0 0 0 0 0 0 0

Najbliższe spotkanie

KS Pniewo 2004GUKS KRASNOSIELC
KS Pniewo 2004   GUKS KRASNOSIELC
2018-05-27, 16:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

GUKS KRASNOSIELCWymakracz Długosiodło
GUKS KRASNOSIELC 2:2 Wymakracz Długosiodło
2018-05-20, 14:00:00
    relacja »

Treningi

TRENINGI

SENIORÓW:

WTOREK GODZ. 19..00

CZWARTEK GODZ.19.00

(BŁONIE)

TRENINGI TRAMPKARZY I ORLIKÓW:

WTOREK GODZ.18.00

CZWARTEK GODZ.18.00

(BŁONIE)

Najnowsza galeria

GUKS vs UKS AP Ostrów Trampkarze u-14
Ładowanie...

Losowa galeria

GUKS - LKS Zatory 4:3
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Zegar

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 124, wczoraj: 140
ogółem: 1 156 726

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka