GUKS KRASNOSIELC - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na stronie internetowej klubu GUKS Krasnosielc :)
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GKS MAX ROL Andrzejewo - Orz Goworowo 6:1
  • GUKS KRASNOSIELC - Wymakracz Długosiodło 2:2
  • ULKS Ołdaki - KS Pniewo 2004 3:2
  • Korona II Ostrołęka - FC 2012 Różan 15:0
  • MZKS Narew 1962 Ostrołęka - Iskra Zaręby Kościelne 9:0
  • WKS Mystkówiec - GLKS Lelis 4:0
  •        

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
WKS Mystkówiec - GKS MAX ROL Andrzejewo
GLKS Lelis - MZKS Narew 1962 Ostrołęka
Iskra Zaręby Kościelne - Korona II Ostrołęka
FC 2012 Różan - ULKS Ołdaki
KS Pniewo 2004 - GUKS KRASNOSIELC
Wymakracz Długosiodło - Orz Goworowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
GKS MAX ROL Andrzejewo 6:1 Orz Goworowo
GUKS KRASNOSIELC 2:2 Wymakracz Długosiodło
ULKS Ołdaki 3:2 KS Pniewo 2004
Korona II Ostrołęka 15:0 FC 2012 Różan
MZKS Narew 1962 Ostrołęka 9:0 Iskra Zaręby Kościelne
WKS Mystkówiec 4:0 GLKS Lelis

Statystyki drużyny

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Pragacz Łukasz
Pragacz Łukasz 1671 minut
2. Chełchowski Sławomir
Chełchowski Sławomir 1620 minut
3. Wnuk Adrian
Wnuk Adrian 1456 minut
4. Budny Sebastian
Budny Sebastian 1386 minut
5. Wronowski Damian
Wronowski Damian 1081 minut
6. Czarkowski Jakub
Czarkowski Jakub 1080 minut
7. Milewski Przemysław
Milewski Przemysław 990 minut
8. Jastrzębski Kazimierz
Jastrzębski Kazimierz 980 minut
9. Milewski Damian
Milewski Damian 914 minut
10. Rogala Tomasz
Rogala Tomasz 892 minut
11. Majewski Adrian
Majewski Adrian 866 minut
12. Chełchowski Jarosław
Chełchowski Jarosław 650 minut
13. Zduńczyk Mateusz
Zduńczyk Mateusz 615 minut
14. Kurzyński Sebastian
Kurzyński Sebastian 603 minut
15. Milewski Adam
Milewski Adam 540 minut
16. Pragacz Mateusz
Pragacz Mateusz 500 minut
17. Pajewski Krzysztof
Pajewski Krzysztof 494 minut
18. Daliga Dominik
Daliga Dominik 479 minut
19. Włodarski Filip
Włodarski Filip 360 minut
20. Włodarski Rafał
Włodarski Rafał 344 minut
21. Grabowski Adam
Grabowski Adam 316 minut
22. Więcek Daniel
Więcek Daniel 228 minut
23. Załęski Kamil
Załęski Kamil 178 minut
24. Kuciński Kacper
Kuciński Kacper 140 minut
25. Lipka Michał
Lipka Michał 130 minut
26. Oleksy Arkadiusz
Oleksy Arkadiusz 90 minut
27. Kruszewski Dawid
Kruszewski Dawid 90 minut
28. Dudek Mateusz
Dudek Mateusz 89 minut

Najbliższe spotkanie

KS Pniewo 2004GUKS KRASNOSIELC
KS Pniewo 2004   GUKS KRASNOSIELC
2018-05-27, 16:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

GUKS KRASNOSIELCWymakracz Długosiodło
GUKS KRASNOSIELC 2:2 Wymakracz Długosiodło
2018-05-20, 14:00:00
    relacja »

Treningi

TRENINGI

SENIORÓW:

WTOREK GODZ. 19..00

CZWARTEK GODZ.19.00

(BŁONIE)

TRENINGI TRAMPKARZY I ORLIKÓW:

WTOREK GODZ.18.00

CZWARTEK GODZ.18.00

(BŁONIE)

Najnowsza galeria

GUKS vs UKS AP Ostrów Trampkarze u-14
Ładowanie...

Losowa galeria

GUKS - LKS Zatory 4:3
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Zegar

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 149, wczoraj: 140
ogółem: 1 156 751

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka