GUKS KRASNOSIELC - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na stronie internetowej klubu GUKS Krasnosielc :)
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GKS MAX ROL Andrzejewo - FC 2012 Różan 6:0
  • Iskra Zaręby Kościelne - KS Pniewo 2004 5:0
  • GLKS Lelis - Wymakracz Długosiodło 1:7
  • WKS Mystkówiec - Orz Goworowo 6:2
  • MZKS Narew 1962 Ostrołęka - GUKS KRASNOSIELC 3:2
  • Korona II Ostrołęka - ULKS Ołdaki 4:1
  •        

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
ULKS Ołdaki - GKS MAX ROL Andrzejewo
GUKS KRASNOSIELC - Korona II Ostrołęka
Orz Goworowo - MZKS Narew 1962 Ostrołęka
Wymakracz Długosiodło - WKS Mystkówiec
KS Pniewo 2004 - GLKS Lelis
FC 2012 Różan - Iskra Zaręby Kościelne

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
GKS MAX ROL Andrzejewo 6:0 FC 2012 Różan
Iskra Zaręby Kościelne 5:0 KS Pniewo 2004
GLKS Lelis 1:7 Wymakracz Długosiodło
WKS Mystkówiec 6:2 Orz Goworowo
MZKS Narew 1962 Ostrołęka 3:2 GUKS KRASNOSIELC
Korona II Ostrołęka 4:1 ULKS Ołdaki

Statystyki drużyny

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-27 MZKS Narew 1962 Ostrołęka 4:0 GKS MAX ROL Andrzejewo zobacz ›
2017-08-27 Korona II Ostrołęka 10:1 WKS Mystkówiec zobacz ›
2017-08-27 ULKS Ołdaki 3:3 GLKS Lelis zobacz ›
2017-08-27 GUKS KRASNOSIELC 1:3 Iskra Zaręby Kościelne relacja ›
2017-08-27 Orz Goworowo 0:0 FC 2012 Różan zobacz ›
2017-08-27 Wymakracz Długosiodło 2:2 KS Pniewo 2004 zobacz ›
2017-09-03 GKS MAX ROL Andrzejewo 9:3 KS Pniewo 2004 zobacz ›
2017-09-03 FC 2012 Różan 0:5 Wymakracz Długosiodło zobacz ›
2017-09-03 Iskra Zaręby Kościelne 4:3 Orz Goworowo zobacz ›
2017-09-03 GLKS Lelis 2:6 GUKS KRASNOSIELC relacja ›
2017-09-03 WKS Mystkówiec 6:2 ULKS Ołdaki zobacz ›
2017-09-03 MZKS Narew 1962 Ostrołęka 1:3 Korona II Ostrołęka zobacz ›
2017-09-10 Korona II Ostrołęka 6:1 GKS MAX ROL Andrzejewo zobacz ›
2017-09-10 ULKS Ołdaki 2:3 MZKS Narew 1962 Ostrołęka zobacz ›
2017-09-10 GUKS KRASNOSIELC 4:2 WKS Mystkówiec relacja ›
2017-09-10 Orz Goworowo 1:2 GLKS Lelis zobacz ›
2017-09-10 Wymakracz Długosiodło 0:2 Iskra Zaręby Kościelne zobacz ›
2017-09-10 KS Pniewo 2004 3:2 FC 2012 Różan zobacz ›
2017-09-16 MZKS Narew 1962 Ostrołęka 3:2 GUKS KRASNOSIELC relacja ›
2017-09-17 GKS MAX ROL Andrzejewo 6:0 FC 2012 Różan zobacz ›
2017-09-17 Iskra Zaręby Kościelne 5:0 KS Pniewo 2004 zobacz ›
2017-09-17 GLKS Lelis 1:7 Wymakracz Długosiodło zobacz ›
2017-09-17 WKS Mystkówiec 6:2 Orz Goworowo zobacz ›
2017-09-17 Korona II Ostrołęka 4:1 ULKS Ołdaki zobacz ›
2017-09-24 ULKS Ołdaki GKS MAX ROL Andrzejewo 17:00
2017-09-24 GUKS KRASNOSIELC Korona II Ostrołęka 15:00
2017-09-24 Orz Goworowo MZKS Narew 1962 Ostrołęka 17:00
2017-09-24 Wymakracz Długosiodło WKS Mystkówiec 17:00
2017-09-24 KS Pniewo 2004 GLKS Lelis 17:00
2017-09-24 FC 2012 Różan Iskra Zaręby Kościelne 17:00
2017-10-01 GKS MAX ROL Andrzejewo Iskra Zaręby Kościelne 17:00
2017-10-01 GLKS Lelis FC 2012 Różan 17:00
2017-10-01 WKS Mystkówiec KS Pniewo 2004 17:00
2017-10-01 MZKS Narew 1962 Ostrołęka Wymakracz Długosiodło 17:00
2017-10-01 Korona II Ostrołęka Orz Goworowo 17:00
2017-10-01 ULKS Ołdaki GUKS KRASNOSIELC 17:00
2017-10-08 GUKS KRASNOSIELC GKS MAX ROL Andrzejewo 15:00
2017-10-08 Orz Goworowo ULKS Ołdaki 17:00
2017-10-08 Wymakracz Długosiodło Korona II Ostrołęka 17:00
2017-10-08 KS Pniewo 2004 MZKS Narew 1962 Ostrołęka 17:00
2017-10-08 FC 2012 Różan WKS Mystkówiec 17:00
2017-10-08 Iskra Zaręby Kościelne GLKS Lelis 17:00
2017-10-15 GKS MAX ROL Andrzejewo GLKS Lelis 17:00
2017-10-15 WKS Mystkówiec Iskra Zaręby Kościelne 17:00
2017-10-15 MZKS Narew 1962 Ostrołęka FC 2012 Różan 17:00
2017-10-15 Korona II Ostrołęka KS Pniewo 2004 17:00
2017-10-15 ULKS Ołdaki Wymakracz Długosiodło 17:00
2017-10-15 GUKS KRASNOSIELC Orz Goworowo 14:00
2017-10-22 Orz Goworowo GKS MAX ROL Andrzejewo 17:00
2017-10-22 Wymakracz Długosiodło GUKS KRASNOSIELC 17:00
2017-10-22 KS Pniewo 2004 ULKS Ołdaki 17:00
2017-10-22 FC 2012 Różan Korona II Ostrołęka 17:00
2017-10-22 Iskra Zaręby Kościelne MZKS Narew 1962 Ostrołęka 17:00
2017-10-22 GLKS Lelis WKS Mystkówiec 17:00
10  2017-10-29 GKS MAX ROL Andrzejewo WKS Mystkówiec 17:00
10  2017-10-29 MZKS Narew 1962 Ostrołęka GLKS Lelis 17:00
10  2017-10-29 Korona II Ostrołęka Iskra Zaręby Kościelne 17:00
10  2017-10-29 ULKS Ołdaki FC 2012 Różan 17:00
10  2017-10-29 GUKS KRASNOSIELC KS Pniewo 2004 14:00
10  2017-10-29 Orz Goworowo Wymakracz Długosiodło 17:00
11  2017-11-05 Wymakracz Długosiodło GKS MAX ROL Andrzejewo 17:00
11  2017-11-05 KS Pniewo 2004 Orz Goworowo 17:00
11  2017-11-05 FC 2012 Różan GUKS KRASNOSIELC 17:00
11  2017-11-05 Iskra Zaręby Kościelne ULKS Ołdaki 17:00
11  2017-11-05 GLKS Lelis Korona II Ostrołęka 17:00
11  2017-11-05 WKS Mystkówiec MZKS Narew 1962 Ostrołęka 17:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-29 FC 2012 Różan 0:8 GUKS KRASNOSIELC relacja ›
2017-08-06 Kurpik Kadzidło 2:2 GUKS KRASNOSIELC relacja ›
2017-08-12 GUKS KRASNOSIELC 4:0 Świt Baranowo relacja ›

Najbliższe spotkanie

GUKS KRASNOSIELCKorona II Ostrołęka
GUKS KRASNOSIELC   Korona II Ostrołęka
2017-09-24, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

MZKS Narew 1962 OstrołękaGUKS KRASNOSIELC
MZKS Narew 1962 Ostrołęka 3:2 GUKS KRASNOSIELC
2017-09-16, 16:30:00
    relacja »

Treningi

TRENINGI SENIORÓW:

WTOREK GODZ.19.00

(SZTUCZNE)

CZWARTEK GODZ.19.00

(SZTUCZNE)

TRENINGI TRAMPKARZY I ORLIKÓW:

WTOREK GODZ.17.00

(BŁONIE)

CZWARTEK GODZ.17.00

(BŁONIE)

Najnowsza galeria

GUKS vs UKS AP Ostrów Trampkarze u-14
Ładowanie...

Losowa galeria

GUKS - LKS Zatory 4:3
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Zegar

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 290, wczoraj: 202
ogółem: 1 088 956

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka