GUKS KRASNOSIELC - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na stronie internetowej klubu GUKS Krasnosielc :)
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GKS MAX ROL Andrzejewo - Orz Goworowo 6:1
  • GUKS KRASNOSIELC - Wymakracz Długosiodło 2:2
  • ULKS Ołdaki - KS Pniewo 2004 3:2
  • Korona II Ostrołęka - FC 2012 Różan 15:0
  • MZKS Narew 1962 Ostrołęka - Iskra Zaręby Kościelne 9:0
  • WKS Mystkówiec - GLKS Lelis 4:0
  •        

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
WKS Mystkówiec - GKS MAX ROL Andrzejewo
GLKS Lelis - MZKS Narew 1962 Ostrołęka
Iskra Zaręby Kościelne - Korona II Ostrołęka
FC 2012 Różan - ULKS Ołdaki
KS Pniewo 2004 - GUKS KRASNOSIELC
Wymakracz Długosiodło - Orz Goworowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
GKS MAX ROL Andrzejewo 6:1 Orz Goworowo
GUKS KRASNOSIELC 2:2 Wymakracz Długosiodło
ULKS Ołdaki 3:2 KS Pniewo 2004
Korona II Ostrołęka 15:0 FC 2012 Różan
MZKS Narew 1962 Ostrołęka 9:0 Iskra Zaręby Kościelne
WKS Mystkówiec 4:0 GLKS Lelis

Statystyki drużyny

Tabela Ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 20 52 17 1 2 84 - 24 +60
2.
herb
bz 20 46 15 1 4 83 - 26 +57
3.
herb
bz 20 42 13 3 4 76 - 30 +46
4.
herb
bz 20 40 13 1 6 67 - 38 +29
5.
herb
bz 20 37 12 1 7 68 - 48 +20
6.
herb
plus 20 28 9 1 10 58 - 57 +1
7.
herb
minus 20 28 9 1 10 47 - 66 -19
8.
herb
minus 20 26 8 2 10 58 - 57 +1
9.
herb
bz 20 20 6 2 12 36 - 71 -35
10.
herb
bz 20 19 6 1 13 47 - 69 -22
11.
herb
bz 20 12 3 3 14 44 - 74 -30
12.
herb
bz 20 1 0 1 19 20 - 128 -108

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
10 27 9 0 1 47 - 10 +37
2.
herb
10 24 8 0 2 53 - 9 +44
3.
herb
10 21 7 0 3 31 - 26 +5
4.
herb
10 21 7 0 3 43 - 17 +26
5.
herb
10 20 6 2 2 46 - 15 +31
6.
herb
10 19 6 1 3 35 - 18 +17
7.
herb
10 16 5 1 4 32 - 27 +5
8.
herb
10 16 5 1 4 33 - 22 +11
9.
herb
10 13 4 1 5 34 - 26 +8
10.
herb
10 10 3 1 6 17 - 25 -8
11.
herb
10 8 2 2 6 23 - 27 -4
12.
herb
10 0 0 0 10 13 - 59 -46

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
10 25 8 1 1 37 - 14 +23
2.
herb
10 22 7 1 2 30 - 17 +13
3.
herb
10 22 7 1 2 30 - 15 +15
4.
herb
10 21 7 0 3 32 - 20 +12
5.
herb
10 16 5 1 4 25 - 31 -6
6.
herb
10 12 4 0 6 26 - 30 -4
7.
herb
10 10 3 1 6 25 - 35 -10
8.
herb
10 10 3 1 6 19 - 46 -27
9.
herb
10 7 2 1 7 16 - 40 -24
10.
herb
10 6 2 0 8 13 - 43 -30
11.
herb
10 4 1 1 8 21 - 47 -26
12.
herb
10 1 0 1 9 7 - 69 -62

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Korona II Ostrołęka
11 31 10 1 0 52 - 12 +40
2.
MZKS Narew 1962 Ostrołęka
11 28 9 1 1 38 - 15 +23
3.
GUKS KRASNOSIELC
11 24 8 0 3 39 - 23 +16
4.
Iskra Zaręby Kościelne
11 23 7 2 2 45 - 14 +31
5.
Wymakracz Długosiodło
11 20 6 2 3 37 - 18 +19
6.
WKS Mystkówiec
11 18 6 0 5 33 - 33 0
7.
KS Pniewo 2004
11 16 5 1 5 26 - 42 -16
8.
ULKS Ołdaki
11 10 3 1 7 30 - 37 -7
9.
GLKS Lelis
11 10 3 1 7 22 - 39 -17
10.
GKS MAX ROL Andrzejewo
11 7 2 1 8 25 - 42 -17
11.
Orz Goworowo
11 4 1 1 9 19 - 40 -21
12.
FC 2012 Różan
11 1 0 1 10 8 - 59 -51

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
MZKS Narew 1962 Ostrołęka
9 24 8 0 1 46 - 9 +37
2.
Wymakracz Długosiodło
9 22 7 1 1 39 - 12 +27
3.
GKS MAX ROL Andrzejewo
9 21 7 0 2 33 - 15 +18
4.
WKS Mystkówiec
9 19 6 1 2 35 - 15 +20
5.
GUKS KRASNOSIELC
9 16 5 1 3 28 - 15 +13
6.
Korona II Ostrołęka
9 15 5 0 4 31 - 14 +17
7.
KS Pniewo 2004
9 12 4 0 5 21 - 24 -3
8.
GLKS Lelis
9 10 3 1 5 14 - 32 -18
9.
ULKS Ołdaki
9 9 3 0 6 17 - 32 -15
10.
Orz Goworowo
9 8 2 2 5 25 - 34 -9
11.
Iskra Zaręby Kościelne
9 3 1 0 8 13 - 43 -30
12.
FC 2012 Różan
9 0 0 0 9 12 - 69 -57

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna123456789101112
1. GUKS KRASNOSIELC XXX 5:24:2 - 3:07:11:35:22:22:41:25:0
2. Orz Goworowo4:5 XXX 3:30:0 - 1:28:22:11:30:33:61:2
3. WKS Mystkówiec2:06:2 XXX 9:12:34:03:2 - 2:38:21:26:2
4. FC 2012 Różan1:32:41:3 XXX 3:41:21:111:80:51:72:12 -
5. KS Pniewo 2004 - 6:35:33:2 XXX 4:34:11:52:42:00:34:2
6. GLKS Lelis2:63:31:32:02:0 XXX 5:10:11:70:1 - 1:3
7. Iskra Zaręby Kościelne2:54:30:25:25:08:0 XXX 1:51:3 - 2:25:0
8. GKS MAX ROL Andrzejewo2:16:10:36:09:31:72:2 XXX - 0:50:46:1
9. Wymakracz Długosiodło3:4 - 6:310:02:212:00:26:0 XXX 2:23:22:0
10. Korona II Ostrołęka 0:25:110:115:08:1 - 2:16:13:0 XXX 0:14:1
11. MZKS Narew 1962 Ostrołęka3:24:0 - 6:13:15:19:04:03:01:3 XXX 9:2
12. ULKS Ołdaki1:46:21:213:13:23:3 - 4:30:31:32:3 XXX

Najbliższe spotkanie

KS Pniewo 2004GUKS KRASNOSIELC
KS Pniewo 2004   GUKS KRASNOSIELC
2018-05-27, 16:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

GUKS KRASNOSIELCWymakracz Długosiodło
GUKS KRASNOSIELC 2:2 Wymakracz Długosiodło
2018-05-20, 14:00:00
    relacja »

Treningi

TRENINGI

SENIORÓW:

WTOREK GODZ. 19..00

CZWARTEK GODZ.19.00

(BŁONIE)

TRENINGI TRAMPKARZY I ORLIKÓW:

WTOREK GODZ.18.00

CZWARTEK GODZ.18.00

(BŁONIE)

Najnowsza galeria

GUKS vs UKS AP Ostrów Trampkarze u-14
Ładowanie...

Losowa galeria

GUKS - LKS Zatory 4:3
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Zegar

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 132, wczoraj: 140
ogółem: 1 156 734

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka